Mapuana Makia

Acting

Mapuana Makia

Ο/Η Mapuana Makia είναι γνωστός/ή κυρίως για: The Good Doctor, Grey's Anatomy, Criminal Minds και Castle. Ο/Η Mapuana Makia γεννήθηκε στις 13 Αυγούστου 1983. Ο/Η Mapuana Makia είναι 43 ετών (γεννήθηκε στις 13 Αυγούστου 1983).

Γέννηση
13 Αυγούστου 1983 (43 ετών)
Τόπος γέννησης
Hawaii, USA

Γνωστός για

Φιλμογραφία

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιες ταινίες και σειρές έχει παίξει ο/η Mapuana Makia;

Ο/Η Mapuana Makia είναι γνωστός/ή κυρίως για: The Good Doctor, Grey's Anatomy, Criminal Minds και Castle.

Πότε γεννήθηκε ο/η Mapuana Makia;

Ο/Η Mapuana Makia γεννήθηκε στις 13 Αυγούστου 1983. (Hawaii, USA)

Πόσο χρονών είναι ο/η Mapuana Makia;

Ο/Η Mapuana Makia είναι 43 ετών (γεννήθηκε στις 13 Αυγούστου 1983).

Ενημερώθηκε: 25 Οκτωβρίου 2026 ·